En iyi Online Futbol Menajerlik Oyunları

4
3865

Hangi Menajerlik Oyunu.İşte En iyi Online Futbol Menajerlik Oyunları

MANAGERZONE
managerzone.com

managerzone
managerzone

İkibinlerin başında duyulmaya başlayan managerzone şüphesiz ki En iyi online menajerlik oyunu olarak ilk sırada yer alıyor.3D maç izleme dahil birçok özelliğe sahip.

 

FOOTSTAR
footstar.org

footstar
footstar

Footstar, futbolcu ve menajer olabileceğiniz web tabanlı bir oyun. Birçok ülkede oynanıyor. Oyuna 17 yaşında başlanılıyorsunuz . Antrenmanları en iyi şekilde yapanlara, ilk sezon içinde milli oyuncu olabilme imkanı sağlanıyor. 21 yaşına kadar %100 verimlilikle antrenman alıyorsunuz. 21 yaşından itibaren her sezon antrenman verimi %25 düşüyor. Fakat bu azalma, bir önceki sezon üzerinden %25. Yani 22 yaşında veriminiz %50 değil, %31.25 azalmış olacak. Antrenman için önemli olan bazı püf noktaları var, bunların oyuna başlanmadan önce bilinmesi lazım ki diğer oyunculardan bir adım öne çıkabilesiniz.

 

GOAL UNITED
goalunited.org

Goal United
Goal United

Görselliği ile dikkatleri üzerine çeken yeni nesil futbol menajerlik oyunu olan goal united en iyi online futbol managerlik oyunları sıralamasında üst sıralarda yer alıyor.

 

ONLINE SOCCER MANAGER
onlinesoccermanager.com

Online Soccer Manager
Online Soccer Manager

En çok bilinen ve oynanan online futbol managerlik oyunlarının başında gelen online soccer manager birçok özelliğiyle bu tarz oyun sevenlerin ilgisini çekiyor.

 

SOKKER MANAGER
sokker.org

Sokker Manager
Sokker Manager

3D maç izleme dahil bir çok özelliği mevcut olan oyun son zamanlardaki çıkışını devam ettiriyor.

 

HATTRICK
hattrick.org

Hattrick
Hattrick

En eski ve bilinen menajerlik oyunlarından olan hattrick en çok oynanan ve sevilen managerlik oyunları listesinde yer almaya devam ediyor.

 

4 YORUMLAR

  1. Managerzone yi tek geçerim bu oyunların hepsini az çok oynadım ama managerzone daha gerçekçi ve özellik bakımından çok geniş özellikleri var.transfer piyasası daha gerçekçi ve antrenman yaptırma şekli daha basit

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here